S čím pracuji

 

MESOSYSTEM

Profesionální kosmetika Mesosystem přináší ucelenou řadu vysoce kvalitních přípravků s okamžitým viditelným účinkem na pleť. Efektivně řeší celou škálu problémů a defektů na pokožce, jež tradiční kosmetika využívající běžných aktivních složek v nízké koncentraci vyřešit nedokáže. Inovační aktivní látky vyrobené pomocí špičkových technologií, vysoce koncentrované přípravky, propracované a praxí důkladně prověřené postupy zaručují jedinečnou efektivitu a dosažení požadovaných výsledků. Díky této mimořádné účinnosti je kosmetika Mesosystem používána v kosmetických salonech, centrech estetické medicíny a klinikách po celém světě.

AINHOA

Španělská značka Ainhoa byla založena roku 1996. Ve svém portfoliu nabízí několik kosmetický řad pro různé typy pleti a jejich odlišné potřeby. Produkty Ainhoa obsahují mnoho aktivních látek na bázi přírodních složek ve vysoké koncentraci. Ainhoa kontinuálně sleduje potřeby svých zákazníků a způsoby, jak zlepšit své produkty.

DEPILÈVE

Depilève je světovou jedničkou v profesionálních systémech depilace voskem. V současné době působí v 87 zemích světa. Představuje dokonale hygienický systém profesionální depilace voskem, ideální pro ošetření obličeje i těla. Široká škála přípravků umožňuje rychlou a vysoce efektivní profesionální depilaci. Produkty mají speciální složení vhodné pro všechny typy pleti a chloupků a zaručují příjemné a efektivní odstranění nežádoucího ochlupení.

THUYA

Thuya nabízí řadu profesionálních přípravků pro barvení obočí a řas, trvalou na řasy a permanentní prodlužování řas. Široká řada barev obsahuje keratin, arganový olej a aktivní barviva, díky tomu dochází ke zpevnění a reparaci, dosažení většího lesku a hydratace řas a obočí, barva je intenzivnější a déle vydrží. Přípravky Thuya na trvalou na řasy jsou vysoce kvalitní, umožňují dokonale zahnuté řasy, zvýraznit oči, přirozený vzhled, vyhlazují a upravují tvar obočí. Přípravky Thuya jsou jediné dermatologicky i oftalmologicky testované.

PUREBEAU

Tetovací barvy Purebeau jsou s tradicí na trhu již od roku 1998. Purebeau je celosvětově uznávaným expertem, který zaručuje standarty kvality nejen tetovacích barev, ale zároveň je i vizionářem nových technologií a trendů pro permanentní make-up. Přináší nejlepší tetovací barvy pro dosažení precizního permanentního make-upu. Všechny tetovací barvy Purebeau aktuálně splňují kvalitu „ Dermatestexcellent „. Purebeau tetovací barvy jsou garancí sterility a bezpečnosti použití pro permanentní make-up. Tetovací barvy Purebeau mají kompletní EU certifikaci.

Mary Kay

V roce 1963 založila Mary Kay Ash kosmetickou firmu v USA. V roce 1997 byla založena pobočka společnosti Mary Kay v České republice. Společnost Mary Kay funguje na principu metody přímého prodeje. Mary Kay představuje celou řadu kosmetických přípravků pro domací použití ve standartních baleních. Pracuji s dekorativní kosmetikou Mary Kay, která je v oblibě a velmi kvalitní.

BABARIA

Babaria je španělská kosmetická značka vlastněná společností Berioska SL, která vyvíjí produkty zaměřené na osobní péči, zdraví a krásu pro všechny. Od roku 1981 se věnuje osobní péči s celou řadou tělových, obličejových a vlasových kosmetických přípravků. Svou práci zaměřuje na neustálý výzkum, vývoj a inovaci nových kosmetických přípravků. Laboratoře Babaria získaly certifikaci dobrých postupů pro výrobu kosmetických výrobků (GMP), což z nich činí jednu z průkopnických laboratoří ve Španělsku. Kosmetika Babaria není testována na zvířatech a je 100% veganská.